/

محصولی یافت نشد!

بازگشت

خرید قهوه آنلاین

قهوه، معروف ترین نوشیدنی در سراسر جهان است. 2 میلیارد! بله درست شنیدید! ۲ میلیارد فنجان قهوه، آمار تعجب برانگیزی است که مصرف روزانه قهوه را نشان می دهد. با پیشرفت تکنولوژی و گسترش کسب و کارهای آنلاین، مسیر دستیابی به بسیاری از کالاها به خصوص مواد غذایی، تا حد زیادی هموارتر شده است. خرید قهوه انلاین، رهاورد این پیشرفت تکنولوژی، آن هم در زمینه قهوه است.  امروزه، افراد بیش از گذشته تمایل دارند قهوه با کیفیت بنوشند و مهمتر از همه، مردم می خواهند بدانند دقیقا چه می نوشند؟ این قهوه از کجا می آید؟ زمان رست شدن آن به کدام تاریخ بر می گردد؟ 

همه این موارد، وجوب وجود یک ساختار تجاری برای خرید قهوه اینترنتی را نشان می دهد. به همین دلیل است که ما مطمئن هستیم که بسیاری از افراد از خرید قهوه انلاین، بدون هیچ زحمت خاصی و آن هم در خانه خود، لذت خواهند برد؛ زیرا در این صورت هم زحمت جستجوهای بی دلیل را به خودتان نمی دهید و هم می توانید تمامی اطلاعات قهوه ای که خریداری می کنید را در کنار نظر سایر خریداران داشته باشید.

مقایسه قهوه آسیاب نشده و آسیاب شده

دانه قهوه را آنلاین بخریم یا حضوری؟

به عنوان یک فروشگاه آنلاین، اغلب افرادی که با آنها آشنا می شویم، درباره مزایای خرید قهوه به صورت آنلاین سؤال می کنند.  بنابراین تصمیم گرفتیم مقاله ای را به پاسخ به این سوال اختصاص دهیم، زیرا بسیاری از شما که از وب سایت ما بازدید می کنید، ممکن است به این فکر کنید که آیا اولین خرید قهوه اینترنتی خود را انجام دهید یا نه. شاید کافی شاپ ها گزینه های ساده تری به نظر برسند؛ اما با این حال، اکثر مردم خواهان یک فروشگاه قهوه حرفه ای در دسترس هستند و به همین دلیل است که فروش آنلاین دانه های قهوه با سرعت زیادی در حال رشد است. برای خرید دانه قهوه فله ای اینجا کلیک کنید.


چرا قهوه را از کافی شاپ نخریم؟

پیش از آنکه به بحث خرید قهوه اینترنتی برسیم، لازم است توضیح دهیم که چرا خرید قهوه انلاین گزینه بهتری است. شما برای خرید قهوه، دو گزینه پیش رو دارید:

  • خرید قهوه اینترنتی
  • خرید قهوه از کافی شاپ ها

حتما برایتان سوال شده است که چرا نامی از فروشگاه های ریز و درشت سطح شهر نبردیم؟ خب دلیلش مشخص است! فروشگاه ها اصلا یک گزینه مناسب برای خرید قهوه نیستند. فرض کنید با یک راهرو از محصولات قهوه رو به رو می شوید که شیوه نگهداری آنها اصلا درست نیست، تاریخ رست شدن قهوه ها مشخص نیست یا از تاریخ رست شدن مدت زمان زیادی گذشته است، خبری از یک راهنمای خرید قهوه نیست و صدها مشکل دیگر. فقط همان شیوه نگهداری اشتباه کفایت می کند تا شما را از خرید قهوه از فروشگاه های مواد غذایی منصرف کنیم. قهوه رست شده، محصول بسیار حساسی هست و اگر در شرایط صحیح نگه داری نشود، به سرعت عطر و طعم و مرغوبیت آن از دست می رود و دست شما به عنوان یک خریدار، در پوست گردو می ماند! در واقع بدون اغراق، فروشگاه های مواد غذایی، بدترین گزینه برای خرید قهوه هستند.


خرید قهوه از کافی شاپ یا آنلاین شاپ؟

حالا نوبت به کافی شاپ ها می رسد. کافی شاپ ها به نظر گزینه های مناسبی هستند؛ اما دست نگه دارید! خرید قهوه انلاین، هنوز هم بهترین گزینه است. درست است که در کافی شاپ ها، دیگر مشکلات فروشگاه های مواد غذایی وجود ندارد؛ اما مشکلات دیگری خودنمایی می کنند. برای مثال شما نمی توانید تنوعی که در آنلاین شاپ های معتبر می بینید، در هیچ کافی شاپی پیدا کنید. این باعث می شود ک دستتان در خرید قهوه بسته باشد و گاهی بالاجبار یک محصول را خریداری کنید.

جدا از این موضوع، شما نظرات و بازخوردهای سایر خریداران یک محصول را دریافت نخواهید کرد و همین موضوع، عدم اطمینان کامل شما را در هنگام خرید قهوه موجب می شود. مورد دیگر، دریافت اطلاعات است. از یک باریستا چند سوال خواهید پرسید؟ و او به چند سوال شما پاسخ کامل و درست خواهد داد؟ می بینید؟ برای کسانی که اطلاعات کافی و جامع درباره انواع برندها و انواع قهوه ندارند، داشتن یک راهنمای خوب در مسیر خرید قهوه، امری واجب است. تازگی، فاکتور مهم دیگری است که باید به آن توجه کنید.

درست است که کافی شاپ ها روش نگهداری از قهوه را به درستی اجرا می کنند؛ اما حتی با وجود بهترین شرایط، قهوه به مرور زمان تازگی و عطر و طعم خود را از دست می دهد. خرید قهوه آنلاین، تضمین می کند که بهترین دانه های قهوه بو داده را دریافت خواهید کرد. تازگی و کیفیت قهوه، از مزایای عمده خرید قهوه انلاین است.

قهوه آسیاب نشده در موکاپا


حداکثر زمان ماندگاری قهوه چقدر است؟

پس از برشته شدن قهوه با دانه های کامل، در طول ۲ تا ۳ ماه پس از رست شدن، دانه های قهوه در سطح ماکسیمم از لحاظ طعم و کیفیت خود هستند و پس از آن، شروع به از دست دادن عطر و طعم خود می کنند. همچنین خوب است به یاد داشته باشید که دانه های کامل بیشتر از قهوه آسیاب شده تازه می مانند و میتوان آنها را تا 4-6 ماه مصرف کرد. این زمان، در مقابل 2-3 ماهی که برای قهوه آسیاب شده وقت دارید، عدد قابل توجهی است. با خرید قهوه اینترنتی، محصولات تازه تری دریافت خواهید کرد و خیالتان از این بابت راحت خواهد بود.

به طور معمول، اکثر فروشگاه ها و کافی شاپ ها، توانایی تعویض کیسه های قهوه را در هر ماه ندارند و فقط می توانند طراوت قهوه را تا حدی حفظ کنند. به همین دلیل است که دانه های قهوه موجود در فروشگاه احتمالاً تازه رست نیستند و کیفیت محصولات آنلاین شاپ های معتبر را ندارند.


بیشتر بخوانید:خرید قهوه کیلویی


مزایای خرید انلاین قهوه

1. تنوع زیاد قهوه

برخی افراد ترجیح می دهند هر روز همان قهوه ای را بنوشند که سال هاست به آن عادت کرده اند. برای دوستداران قهوه، لذت بزرگی است که انواع و طعم های مختلف ارائه شده توسط دنیای قهوه را کشف کنند. خرید قهوه انلاین، دست شما را در انتخاب باز می گذارد و می توانید از میان انبوه برندها و محصولات مختلف، قهوه ای که دوست دارید را یا قهوه های جدید را امتحان کنید. فروشگاه های آنلاین، طیف وسیع تری از محصولات را نسبت به فروشگاه های مواد غذایی به مشتریان ارائه می دهند: از تنوع زیاد در منشاء گرفته تا روش های مختلف پردازش و رست کردن دانه.


2. تازگی قهوه

از نظر ما، این مهم ترین نکته و احتمالا دلیل کافی برای خرید قهوه انلاین است. قهوه، چه به صورت دانه و چه به صورت آسیاب شده، محصولی فاسد شدنی است و بسیاری از مردم از سرعت این اتفاق شگفت زده می شوند. نظرات متفاوتی در مورد سرعت از بین رفتن قهوه وجود دارد؛ اما در صنعت، مطمئناً اتفاق نظر وجود دارد که هر چه قهوه تازه تر باشد، طعم بهتری دارد.

عوامل مختلفی از جمله سطح برشته شدن، بسته بندی و اینکه قهوه به صورت دانه کامل است یا آسیاب شده، بر روی سرعت از بین رفتن آن تأثیر می گذارند؛ اما، اکثر برشته کنندگان موافق هستند که دانه های قهوه هفت تا چهارده روز پس از برشته شدن به حداکثر میزانِ طعم خود می رسند. (یعنی بهترین طعم خود را دارند.) برخی توصیه می کنند که از دانه های قهوه در مدت دو هفته پس از رست شدن استفاده کنید؛ اما بسیاری پیشنهاد می کنند تا چهار هفته یا حتی شش هفته نیز قهوه کاملاً خوب است و نمی توان ایرادی بر آن وارد کرد. ما متوجه شدیم که بسیاری از قهوه ها بعد از چهار هفته هنوز طعم عالی دارند؛ اما فقط تعداد کمی از آنها بعد از شش هفته طعم خوب خود را حفظ می کنند. وقتی قهوه تان را آنلاین می خرید، قهوه را در همان سطح تازه ای دریافت می کنید که اگر خودتان از یک روستر خریداری می کردید، نصیبتان می شد. 

از آنجایی که قهوه ها در دسته های بسیار بزرگ برشته می شوند، ممکن است ماه ها در انبار یا قفسه مغازه ها بنشینند و همین تأخیر است که می تواند طعم تلخ یا حتی ترش را در قهوه ایجاد کند. به همین دلیل است که گفتیم خرید اینترنتی قهوه، همیشه از خرید قهوه از فروشگاه های مواد غذایی بهتر است. نکته اصلی هنگام خرید قهوه اینترنتی، این است که قهوه تازه رست، سریع ارسال می شود و به دستتان می رسد، که این فرصت را به شما می دهد تا بلافاصله از نوشیدنی های قهوه لذت ببرید.


یک فنجان قهوه و مقداری قهوه آسیاب نشده


3. وجود یک راهنمای خرید قهوه

یکی از نکات بسیار قابل توجه خرید اینترنتی قهوه، اطلاعاتی است که در مورد روستر، نوع قهوه، منشا قهوه و ... در اختیارتان قرار خواهد گرفت. به جای اینکه مجبور باشید بارها از باریستای یک کافی شاپ سوال بپرسید تا بتوانید تصمیم بگیرید، تمام اطلاعاتی که برای خرید اینترنتی قهوه نیاز دارید، در صفحات وب سایت قهوه خانه جمع آوری شده است. با مطالعه این مطالب، شما قادر خواهید بود یک تصمیم آگاهانه بگیرید و دیگر در زمان خرید اینترنتی قهوه، دچار شک و تردید نباشید. در کنار این راهنما، می توانید از تجربیات سایر خریداران قهوه نیز استفاده کنید. این بدان معناست که دیگر لازم نیست وقت بسیار زیادی را برای پرس و جو کردن و پیدا کردن محصول مورد علاقه تان صرف کنید.


4. راحتی در خرید 

شاید این امر بدیهی است که راحتی خرید اینترنتی قهوه، با هیچ یک از روش های دیگر خرید قهوه قابل مقایسه نیست. اما داستان به همین جا ختم نمی شود. برای نشان دادن اهمیت راحتی خرید قهوه انلاین، باید به این موصوع اشاره کنیم که بخش بالایی از فروش قهوه آنلاین ما، در اوایل صبح و عصر اتفاق می افتد؛ یعنی درست در همان زمانی که اکثر خرده فروشی های محلی تعطیل هستند. برای همه واضح است که راحتی خرید خارج از ساعت، آن هم در خانه، عامل اصلی رشد خرید قهوه انلاین و همچنین سایر اقلام مواد غذایی بوده است.

یک مزیت اضافی برای راحتی خرید قهوه انلاین، تمام اطلاعاتی است که اکنون در وب سایت خود برای کمک به اطلاع رسانی و تصمیم گیری خریداران ارائه می دهیم. اکثر آنلاین شاپ ها توضیح می دهند که دانه هایشان از کجا آمده است، چه طعمی دارند و چگونه خریداران باید قهوه را برای دریافت بهترین نتیجه، دم کنند. این اطلاعاتی است که بسیار فراتر از آن چیزی است که هر فروشنده دیگری می تواند در اختیار شما بگذارد. برای مثال راهنمای خرید قهوه، خرید دانه قهوه عربیکا و ... برخی از شلوغ ترین صفحات در وب سایت ما هستند. این نشان می دهد که خریداران در جستجوی اطلاعات کامل برای محصولی هستند که قرار است خریداری کنند. 


5. قیمت مناسب تر

طبیعتا بعد از تازگی و مرغوبیت یک کالا، مهمترین فاکتوری که در خرید قهوه، به خصوص خرید قهوه اینترنتی نقش دارد، قیمت آن است. زمانی که در مورد قیمت قهوه صحبت به میان می آید، باید به موارد زیادی توجه کنید. برای مثال چه نوع دانه ای را خریداری می کنید؟ دانه ها در چه سطحی رست شده اند؟ منشا دانه ها از کجاست؟ همه چیزهایی که از زمان کاشت قهوه تا تهیه یک فنجان نوشیدنی دخیل هستند، می توانند قیمت قهوه را متاثر کنند. اما می خواهیم این موضوع را کمی کلی تر بررسی کنیم. آنچه مشخص است، این است که خرید قهوه انلاین، یک هزینه اضافی را به شما تحمیل خواهد کرد و آن، هزینه پست است.

ولی چه چیزی باعث می شود خرید قهوه انلاین تا این حد پرطرفدار باشد؟ دلایل آن را در پایین ذکر کردیم. شاید مجبور باشید برای پست هزینه کنید؛ ولی مطمئن باشید کیفیت و مرغوبیت کالایی که دریافت می کنید و همچنین تنوعی که ما در اختیارتان خواهیم گذاشت را در هیچ فروشگاه دیگری نخواهید یافت. مورد دیگری که باید به آن توجه کنید، حذف واسطه ها هست. ما در این مجموعه سعی داشته ایم تا با حذف واسطه هایی که منجر به افزایش قیمت تمام شده کالا برای مشتریان می شوند، محصولی با کیفیت را با قیمتی کمتر به دست طرفداران خرید اینترنتی قهوه برسانیم. 

انواع قهوه آسیاب نشده

جمع بندی 

خرید قهوه اینترنتی، به صرفه جویی در وقت گران بهای شما کمک می کند. بدون نیاز به رفتن به فروشگاه، فقط چند کلیک و تمام شد! این اتفاق در زندگی پرمشغله انروزی یک پیشنهاد فوق العاده مفید است. با چند کلیک ساده، قهوه را دقیقاً همان طور که نیاز دارید دریافت خواهید کرد. تنها لازم است که درست انتخاب کنید. کارِ ما به عنوان یک فروشگاه عرضه کننده قهوه، این است که هر روز و بدون نیاز به ترک خانه، تجربه عالی یک قهوه لذت بخش را به مشتریان خود ارائه دهیم. شما می توانید خودتان را به زحمت بیاندازید و سایر روش های خرید را انتخاب کنید یا انتخاب بهترین محصولات را به ما بسپارید و از ما بخواهید این کار را برای شما انجام دهیم!